Growtech

Growtech

Growtech
Growtech 20. yılında, 24 – 27 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında Anfaş Fuar Merkezi’nde!
Dünyanın en büyük örtüaltı tarım sektörü fuarı Growtech, uluslararası sektör liderlerini 25-28 Kasım tarihleri arasında, 20. kez bir araya getiriyor!

Tarımsal üretim ve ihracatın kalbi Antalya’da gerçekleştirilen fuarımızda, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları’nın her alanında öncü firmaların katılımları ile gerçekleşiyor.

Tarımın uluslararası buluşması Growtech 2019, önceki yıla kıyasla yabancı ziyaretçi sayısını %50, toplam ziyaretçi sayısını %25 oranında arttırarak yeni bir rekora imza attı. Hollanda, İspanya, Çin, Güney Kore, Mısır ve Afrika firmaları Growtech fuarında “milli katılım” ile yer aldı.

Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 20. yaşını kutluyor.

Fuar programı kapsamında; Ticaret Bakanlığı ile koordine edilerek, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde “Alım Heyeti Programı” düzenlenecek. Ticaretin gelişmesine olanak sağlayan, çevre ülkelerin potansiyel alıcıları ve karar vericilerinin katılacağı ikili görüşmelere tarım sektörü firmalarının buluşması sağlanacak ve ticari iş birlikleri sağlanacak. Growtech, dört günlük fuar süresince etkinlikler kapsamında, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Tarım Sohbetleri’nin yanısıra sivil toplum kuruluşları, dernekler, birlikler ve üniversitelerin destekleriyle gerçekleştirilecek seminerler ve panellere ev sahipliği yapacak.

Bunu da oku :  The Flower and Plant Show

Tarım sektörünün farklı alanlarında hizmet veren, alanlarında başarı kazanmış firmaları ve sektöre değer katan projeleri 2008 yılından bu yana “Growtech Tarım Ödülleri” kapsamında ödüllendirildi. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile bu yıl 4.kez düzenlenecek ATSO Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri Tarımsal inovasyonu desteklemeye devam edecek. Akdeniz Üniversitesi-Teknoloji Transfer Ofisi ile birlikte düzenlenecek son iki yıldır birlikte organize ettiğimiz Bitki Islahı Proje Pazarı Ödülleri de bu yıl tekrar Growtech Fuarı’nda sahiplerini bulacak.

Informa Markets
Growtech, Informa PLC’nin bir bölümü olan Informa Markets tarafından düzenlenmektedir. Informa Markets uzmanlaşmış pazarların ve endüstrilerin ticari faaliyetlerini yürütmelerini, yenilikçi girişimlerde bulunmalarını ve büyümelerini destekleyen platformlar geliştirmektedir. Portföyümüz; aralarında Sağlık Hizmetleri & İlaç Ürünleri, Altyapı, İnşaat & Emlak, Moda & Hazır Giyim, Turizm, Yiyecek & İçecek ve Sağlık & Beslenme sektörlerinin de bulunduğu çeşitli pazarlarda 550 uluslararası B2B organizasyon ve markadan oluşmaktadır. Geliştirdiğimiz fuarlar, uzmanlaşmış dijital içerikler ve işlenebilir veri çözümlerimiz vasıtası ile tüm dünyadaki iş ortaklarımıza birbirleri ile etkileşime geçme, tecrübe kazanma ve yeni iş fırsatlarını değerlendirme fırsatları sunmaktayız. Dünyanın önde gelen fuar organizasyon firması olarak çok çeşitli uzmanlaşmış sektörleri canlandırıyor, onlara yeni iş fırsatları sağlıyor ve yılın 365 günü büyümelerini mümkün kılıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: informamarkets.com

Bunu da oku :  TEKNOFEST'te tarım teknolojileri

Growtech Fuarını Ziyaret Etmeniz için 5 Neden
İş Ağınızı Genişletin
Ulusal ve uluslararası sektör liderleri ile bulusun. 606 Firma en yeni ürünlerini tanıtmak üzere 2019 yılında Growtech’e katıldı.

Sektördeki en Yeni Ürün ve Teknolojileri Takip Edin
2019 yılında Growtech’te yer alan 338 katılımcı marka, çok daha fazlasıyla birlikte 2020 yılında yeniden bir araya gelecek.

Pazar Araştırması ve Sektör Analizi Yapın
Katılımcı Markaları 5 ana ürün kategorisinde inceleyin

Zengin İçerikli Seminer Programına Katılın, En güncel Sektörel Bilgileri Tek Bir Yerden Edinin
Ulusal ve uluslararası konuşmacıların yer alacağı Etkinlik Programı’nı takip edin.

Yeni İş Ortaklıkları Kurabileceğiniz Fırsatlar Yakalayın
Hızla gelişen tarım sektöründe yeni yatırım ve ortaklık fırsatları yakalayın.

Growtech Fuarına Katılmak için 5 Sebep
İş Ağınızı Genişletin ve Uluslararası Pazarlara Açılın
112 farklı ülkeden gelen uluslararası ziyaretçiler 2019 yılında Growtech fuarında buluştu.

Şirketlerin Karar Merciilerine Doğrudan Ulaşın
Growtech 2019 fuar ziyaretçilerinin %86’sı sirketi adına karar verme yetkisine sahipti.

Türkiye ve Dünyadaki Sektörel Gelişmeleri Öğrenin
32 ülkeden Katılımcı Markalar en yeni ürünlerini Growtech 2019’de tanıttı.

Bunu da oku :  Agroexpo

Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun
En yeni ürün ve servislerinizi bu uluslararası platformda dünyaya tanıtın.

Marka Bilinirliliğinizi Arttırın, Hedef Müşterilerinize Ulaşın
Uluslararası ziyaretçi sayısında % 50, toplam ziyaretçi sayısında% 25 artış

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
(Visited 39 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment