Sentetik Bahçe Mobilyası Temizliği

Sentetik Bahçe Mobilyası

Sentetik Bahçe Mobilyası Temizliği
Sentetik bahçe mobilyalarının en büyük avantajlarından biri dayanıklılık ve sağlamlılığı hem de bakımı kolay olmasıdır. Ama sentetik bahçe mobilyasının temizliği gerçekte nasıl olmalıdır?

Sentetik bahçe mobilyalarının bakımı düşündüğünüzden kolaydır. Sentetik bahçe mobilyasının polipropilen yapısı, mükemmel kimyasal dayanıklılığı olan buna karşı çizilmeye karşı düşük dayanıklılığı olan bir yapıdır. Bu nedenle bazı temizleyiciler yüzeyde çizilmeye sebep olabilir ve bu aşınmış yüzeylerden kiri çıkarmak daha da zor olacaktır.

Sirkeli Su
1 ölçü beyaz sirkeye ekleyeceğiniz 5 litre su ile sentetik bahçe mobilyalarınızın bakımını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Temizleme İşlemleri
Öncelikle kiri yüzeyden uzaklaştırmak için hortumla yıkayın, sonra yumuşak bir kumaş parçası ya da süngeri temizleme solüsyonuna batırarak nazikçe temizleyin. Yüzeyde kalan solüsyonu durulayarak ürünü kurumaya bırakın. Boşlukları temizlemek için yumuşak bir diş fırçası kullanabilirsiniz. Su damlası lekelerinden kaçınmak için temizleme işleminiz biter bitmez kurulayın.

Sentetik bahçe mobilyaları dış alanda ve korumasız olduğundan düzenli temizlik gerektirmektedir. Ürün üzerindeki kiri temizlemeyi ne kadar geciktirirseniz, temizlemeniz de o denli zor olur. Düzenli olarak yapacağınız temizliğin bahçe mobilyalarınızın dayanıklılığı ve görüntüsünü koruyacağından emin olabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
(Visited 20 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment